Чоловічий манікюр: тренд 2020
Beauty,  Цікаво

Чоловічий манікюр: тренд 2020

5
(2)

Сьогодні ми спостерігаємо той факт, що мода дедалі більше стає гендерно-нейтральною, те ж саме відбувається і з трендами в б’юті сфері. Одними з перших, хто почав робити чоловічий манікюр були американські рок-зірки Міка Джаггер, Джонні Депп та Девід Бові, але насправді ця тенденція виникла давно.

чоловічий манікюр

У стародавні часи, у вавилонській, єгипетській і китайській культурах, лак для нігтів був символом статусу: колір лаку або вказував на соціальний статус, або його використовували тільки представники вищих верств суспільства (незалежно від статі).
У Стародавньому Єгипті, наприклад, фараони мали спеціально навчених слуг, завданням яких було стежити за тим, щоб руки їхніх царів завжди були доглянуті. Хоча історія розвитку нігтьового арту й містить прогалини, але точно відомо те, що до початку XX століття деякі косметичні компанії вже продавали лак для нігтів, призначені для жінок.

A$AP Rocky вже деякий час перебуває затятим прихильником нігтьового арту.

«Я відчуваю, що чоловіки повинні мати змогу фарбувати нігті, не почуваючись водночас жіночними», — сказав якось репер, зауважуючи, що манікюр — це спосіб самовираження незалежно від гендерної ідентичності. 

Ідеї чоловічого манікюру 2020

Keep-inspired не змогли обійти стороною цей тренд і вирішили поділитись незвичайними ідеями чоловічого манікюру.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 2

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах