Чоловічий манікюр: тренд 2020
Beauty,  Цікаво

Чоловічий манікюр: тренд 2020

Сьогодні ми спостерігаємо той факт, що мода дедалі більше стає гендерно-нейтральною, те ж саме відбувається і з трендами в б’юті сфері. Одними з перших, хто почав робити чоловічий манікюр були американські рок-зірки Міка Джаггер, Джонні Депп та Девід Бові, але насправді ця тенденція виникла давно.

чоловічий манікюр

У стародавні часи, у вавилонській, єгипетській і китайській культурах, лак для нігтів був символом статусу: колір лаку або вказував на соціальний статус, або його використовували тільки представники вищих верств суспільства (незалежно від статі).
У Стародавньому Єгипті, наприклад, фараони мали спеціально навчених слуг, завданням яких було стежити за тим, щоб руки їхніх царів завжди були доглянуті. Хоча історія розвитку нігтьового арту й містить прогалини, але точно відомо те, що до початку XX століття деякі косметичні компанії вже продавали лак для нігтів, призначені для жінок.

A$AP Rocky вже деякий час перебуває затятим прихильником нігтьового арту.

«Я відчуваю, що чоловіки повинні мати змогу фарбувати нігті, не почуваючись водночас жіночними», — сказав якось репер, зауважуючи, що манікюр — це спосіб самовираження незалежно від гендерної ідентичності. 

Ідеї чоловічого манікюру 2020

Keep-inspired не змогли обійти стороною цей тренд і вирішили поділитись незвичайними ідеями чоловічого манікюру.

Олена талановитий контент-райтер, яка створює надихаючий та інформативний контент для веб-сайту Keep-Inspired. Її творчість охоплює різноманітні теми, зокрема харчування, дозвілля, привітання та інші аспекти повсякденного життя. Завдяки своєму варіативному підходу до тематик та унікальному стилю письма, Олена створює контент, який не лише надихає, але й збагачує читачів цікавою та корисною інформацією.

Поділитися в соцмережах