Чізкейк Нью-Йорк
Їжа

Чізкейк Нью-Йорк Рецепт

Класичний американський рецепт чізкейка Нью-Йорк. Надзвичайно ніжний вершковий десерт у поєднанні з полуничним соусом.

Як приготувати класичний чізкейк Нью Йорк

Інгредієнти (наведені на форму діаметром 20-22 см):

  • Вершковий сир – 600 гр
  • Курячі яйця – 3 шт
  • Вершкове масло – 100 гр
  • Пісочне печиво – 300 гр
  • Вершки (15-33% жирності) – 200 гр
  • Цукор пісок – 150 гр

Покроковий рецепт приготування класичного чізкейку

Для приготування, всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури, тому завчасно (за 30-40 хвилин до початку приготування) треба дістати з холодильника вершковий сир, яйця, вершки та масло. Вершковий сир краще брати не менше ніж 60% жирності.

1. Почнемо з основи нашого чізкейку. Пісочне печиво небхідно подрібнити в дрібну крихту, можна вручну, за допомогою скалки або скористатись м’ясрубкою чи блендером.

2. В глибокій посудині з’єднати розтоплене масло з подрібненим печивом та ретельно вимішати. Утрамбовуємо масу в форму чимось пласким (алюмінієвою кружкою) та робимо бортики.

3. Відправити форму в попередньо розігріту духовку до 180-200 градусів на 5-10 хвилин. Після – дістати та підправити бортики.

4. В глибокій ємності змішуємо сир з цукром та вимішуємо до однорідності, але не збиваємо.

5. Додаємо в нашу сирну масу одне за одним яйця, після кожного дуже ретельно перемішуємо масу. Перемішувати сир краще силіконовою лопаткою.

6. Після додавання всіх яєць, додаємо вершки та також ретельно повільно перемішуємо. Якщо перемішувати надто інтенсивно, то сир буде надто насичений повітрям і може тріснути при випіканні. Для того, щоб повітря вийшло, необхідно постукати декілька разів посудиною об стіл.

7. Заливаємо нашу пісочну форму сирною масою, вирівнюємо за допомогою лопатки для рівномірного розподілення та відправляємо в духовку.

8. На дно духовки ставимо ємність з водою. Чізкейк випікаємо 10-15 хвилин при температурі 200 градусів, потім зменшуємо градус до 110 та випікаємо ще мінімум годину.

9. Готовність чізкейку можна перевірити таким чином – якщо центр чізкейка тремтить, чізкейк готовий. Підрум’янювати чізкейк не потрібно. Так ви можете його перетримати.

10. Охолоджуємо чізкейк в декілька етапів. Вимикаємо духовку та залишаємо чізкейк в духовці ще на годину з відкритими дверцятами. Через годину дістаємо чізкейк з духовки та залишаємо охолоджуватись до кімнатної температури. Після – накриваємо серветкою та відправляємо в холодильник мінімум на 8-10 годин або на ніч. Прикрашаємо полуницею та подаємо з полуничним соусом за смаком.

чізкейк нью-йорк рецепт