Безпечний театр: онлайн-спектаклі, які можна подивитися на карантині
Lifestyle

Безпечний театр: онлайн-спектаклі, які можна подивитися на карантині

5
(4)
онлайн-спектаклі

Під час першого карантину, ми всі перейшли в онлайн і дуже швидко зрозуміли, що робити, якщо душа під час карантинних обмежень просить не тільки хліба, а й видовищ. Так, в інтернеті можна подивитися не тільки фільми і серіали, почитати книги і пройти черговий онлайн-курс, але і подивитися спектакль. Сучасний театр прийняв правила нової гри і теж перейшов онлайн, як український, так і світової. Womo.ua зібрали ТОП театрів і постановок, які можна подивитися онлайн в будь-який час дня і ночі.

Театр на Подолі

Театр на Подолі

Сучасний український театр в центрі Києва «Театр на Подолі» випустив кілька своїх популярних вистав в онлайн. Так, вони у вільному доступі на відео-хостингах.

Зберігайте посилання, щоб подивитися ввечері:

  • Вистава «Дядя Ваня»,  його прем’єра відбулася ще 2019 році. Першу дію можна подивитися тут,  а другу тут
  • Вистава  «Шестеро характерів ненаписаної комедії»  – це історія про кожного із знайомих нам героїв (Дон Кіхота, Голохвастого, Хлестакова) на одній сцені і в одних умовах. Подивитися цю непросту історію про пошуки реальних цінностей від Нобелівського лауреата Луїджі Піранделло можна: 1 частина тут  і 2 частина тут.

Театр російської драми імені Лесі Українки

У київського Театру російської драми є цілий youtube -канал, куди театр викладає свої спектаклі та інші цікаві моменти з життя.

Театр російської драми імені Лесі Українки

Наприклад, можна подивитися спектакль «Маскарад» по М. Лермонтова тут,  а спектакль «Сто п’ята сторінка про кохання тут.

Театр імені Івана Франка

Якщо цього списку вистав недостатньо, то є ще. Наприклад, у київського Театру імені Івана Франка можна онлайн-подивитися спектакль «Приборкання норовливої» в двох частинах: тут  і  тут.

Театр імені Івана Франка

Також, можна подивитися цікавий спектакль від театру «Чорний квадрат»  і їх популярний спектакль  «Інтим не пропонувати»

театр чорний квадрат

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 4

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах