Вибране

7 головних помилок про клінінг і чи варто платити за прибирання квартири

Дайте відповідь чесно на одне запитання: “Чи любите ви у вихідний забиратися в квартирі, чистити і прасувати, драяти і мити посуд, замість того щоб погуляти з сім’єю, відпочити на природі, або придумати щось приємніше?”.

Якщо відповідь негативна – тоді клінінгові послуги це те, що вам потрібно. Досвідчений персонал, оснащений найновішим професійним обладнанням та екологічно чистими миючими засобами, зробить усю рутинну та малоприємну роботу за вас.

Робота буде виконана ідеально, в суворо обумовлений час. Швидше підшукайте собі ідеального виконавця і насолоджуйтесь життям … Але, не тут було!

На цьому етапі нас починають мучити психологічні сумніви, засновані на нерозумінні ситуації (відсутність правильної інформації), комплексах та недовірі:

 • Як можна чужій людині довірити прибирання у будинку;
 • А раптом із квартири пропаде щось цінне;
 • Як можна запросити до неприбраної квартири стороннього (хай навіть для прибирання);
 • Не дуже приємно знати, що хтось сторонній копатиметься в особистих речах;
 • Прибирання – справа особиста і нема чого витрачати на це додаткові кошти;
 • Краще найняти домробітницю, ніж довіритися клінінгової компанії;
 • Що про мене скажуть люди, коли дізнаються, що я за збирання плачу гроші, а не роблю її сама.

Насправді таких оман набагато більше. Вони, і тільки вони відокремлюють вас від спокійного життя на своє задоволення без осоромленого брудного посуду, швабри та ганчірки, пилососа та вантуза!

Давайте разом позбудемося цих неправильних стереотипів.

Чи можна співробітнику клінінгової компанії довірити власний будинок?

Відповідь однозначна – і МОЖНА, і ПОТРІБНО! Компанії, що надають клінінгові послуги, як ніхто інший дорожать своєю репутацією.

 • Кожен кандидат у клінери проходить ретельну перевірку:
 • вивчаються його резюме;
 • рекомендації з колишніх місць роботи;
 • родичі та друзі;
 • інтереси та настрій, хобі;
 • вивчається послужний список;
 • медичні довідки, включаючи психіатра та нарколога;
 • спеціальний підрозділ досліджує профілі у соціальних мережах тощо.

Додамо сюди низку співбесід та стажувань. Кандидата знайомлять із правилами компанії та з покараннями, які будуть застосовані у разі найменшого проколу чи непрофесіоналізму.

Найстрашніше покарання – занесення до чорного списку! Після цього знайти роботу у сфері обслуговування буде неможливо. Все це робиться для того, щоб заздалегідь виявити неблагонадійного співробітника і не дати приводу нашкодити клієнту або компанії.

Крім того, сама компанія несе відповідальність за кожного зі своїх співробітників і готова відшкодувати збитки, завдані недбайливим клінером.

Чи соромно запрошувати до неприбраної квартири співробітника клінінгової компанії?

І правда – чи соромно ДЛЯ НАВЕДЕННЯ ПОРЯДКУ запросити до свого неприбраного будинку ПРОФЕСІЙНОГО КЛІНЕРА?

Чи соромно йти до зубного, щоб відновити зламаний зуб? Чи соромно йти до адвоката за допомогою, чи до суду… Робота клінера полягає в наступному:

 1. Очищає забруднені поверхні від пилу, жиру, плісняви ​​та інших забруднень.
 2. Миття брудного посуду – скільки б його не було.
 3. Санітарна обробка санвузла та ванної кімнати.
 4. Інші господарські роботи (прасування, чищення, миття…).

Ну і щоб зовсім розвіяти це упередження, нагадаємо, що ПРИБИРАННЯ і є РОБОТА клінера, за яку ви платите гроші.

Чи має сенс прибиратися і витрачати час на це самому, якщо вже оплачено послугу професіонала, який зробить все набагато краще за вас.

Чи буде клінер “копатися” в особистих речах?

Компанії дбають не лише про безпеку своїх клієнтів, а й про етичні норми поведінки своїх співробітників.

Останнім категорично заборонено торкатися особистого простору та речей клієнта. Особисті зони попередньо встановлюються самим клієнтом письмово. Після цього документ із ТАБУ вивчає співробітник.

У клінінгових компаніях регулярно проводяться тренінги та семінари, що навчають клінерів етики прибирання, норм поведінки та багато іншого.

Чи варто витрачати гроші на оплату послуг із прибирання, чи краще зробити все самому?

Тут кожен вирішує собі сам, що йому краще – витрачати вихідні на наведення якого-небудь порядку в квартирі, або зайнятися відпочинком повною мірою, довіривши прибирання спеціально навченому клінеру.

На користь фахівців скажемо таке:

 • Ви відпочиваєте, він працює за вас.
 • Професійне обладнання для прибирання краще і швидше відмиє всі поверхні.
 • Концентровані миючі та чистячі засоби не шкодять здоров’ю людей та домашніх вихованців.
 • Незмінно високий кінцевий результат.

Чи зможете ви забезпечити все це самостійно?

Що краще: клінер-професіонал, чи хатня робітниця?

Донедавна постійні домробітниці були дуже затребувані і рятували будинок (квартиру) від пилу та бруду. Вся брудна робота виконувалась ними. Так було…

Сьогодні інші вимоги до чистоти та інші стандарти прибирання. Клінінгові компанії до дрібних подробиць прораховують кожну дрібницю при наведенні ідеального порядку. Використовується професійна збиральна техніка та витратні матеріали.

Кожен клінер регулярно проходить відповідну підготовку, навчається управлінню технікою, вивчає способи впливу різних миючих засобів на всі види забруднень.

Постійно підвищується кваліфікація співробітників, запроваджуються останні новинки техніки. Про віник, швабру і ганчірку підлоги вже забули і навіть пилососи використовуються особливі.

Якщо ви гідно оцінили всі можливості клінінгу, його плюси і вигоди, відкинули всі забобони і бажаєте швидше скористатися послугами компанії – дійте!

І нехай останній аргумент ПРОТИ клінінгових компаній (“Що скажуть люди, коли дізнаються…”) вас не стримує у бажаннях! Відповімо за ЛЮДЕЙ: “Поділіться адресою компанії, що надає послуги з прибирання квартир!”