5 універсальних подарунків на всі випадки життя
Lifestyle

5 універсальних подарунків на всі випадки життя

5
(4)

Рекомендуємо зберегти, щоб більше не мучитися питанням: що подарувати?

Пощастило тим, хто придумує класний подарунок по клацанню пальців. Але що робити, якщо фантазія мовчить, а купувати щось для галочки не хочеться? Варто придивитися до універсальних подарунків.

Готові подарункові набори

Чому не скористатися тим, що явно випускають до свят? Причому зараз подарункові набори можна знайти на будь-який смак, бюджет і захоплення. Безпрограшним варіантом будуть смачні подарунки, а ось з косметикою краще бути обережніше. Якщо не знаєте переваги адресата, то купите максимально нейтральний набір.

Гаджети

Навряд чи хтось засмутиться, отримавши в подарунок навороченну зубну щітку або портативні аксесуари для телефону. У сучасному світі, коли гаджетами користуються майже всі, хіба вони стануть поганим подарунком?

Книги

Тяга до читання переживає новий зліт, так давайте поспособствуем того, щоб вона ще довго не згасала. Берете книги по саморозвитку, подарункові видання або літературу по інтересам – і ось у вас є подарунок, зібраний просто і зі смаком.

Настільні ігри

Чомусь, дорослішаючи, ми забуваємо, що грати – класно. Настільні розваги скрасять будь-якій вечір. Головне – знайти те, що до душі. Зараз можна знайти цікаві стратегії, де потрібно розвивати персонажа або будувати імперії, активні ігри з пантомімою і поясненням слів, а також речі, розвиваючі фантазію.

Приємні дрібниці

Це можуть бути речі, якими ми користуємося в побуті: компактна парасолька, термокружка або складаний стаканчик, несесер для подорожей або щось для затишку в домі. В очі такі дрібниці не кидаються, але життя з ними стає набагато комфортніше.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 4

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах