10 найкращих комедій Netflix
Кіно та серіали

10 найкращих комедій Netflix

Режисери часто використовують в своїх фільмах гумор , щоб розкрити більш істинний сенс звичайних речей. І Netflix – один з головних постачальників комедій – кумедних , але зворушливих; веселих , але несамовитих. Ми вибрали 10 кращих гумористичних фільмів стрімінгового сервісу для перегляду прямо зараз.

Від розпусного до дотепного, від розумного до безглуздого, комедійні фільми від Netflix пропонують вам фільми для перегляду на будь-який смак. Ось десять найкращих комедійних фільмів Netflix, доступних для перегляду.

Banana split – Банановий спліт

Замість того, щоб битися за хлопця, яким вони обоє захоплені, дівчата-підлітки Banana Split стають найкращими друзями, зберігаючи свою дружбу в таємниці від хлопця, з яким одна зараз зустрічається, а інша – раніше. Ліана Ліберато та співавтор Ханна Маркс мають фантастичну хімію як головні герої фільму про те, як запаморочливі узи дружби перевершують будь-яку молодіжну романтику.

Can’t Hardly Wait – Не можу дочекатись

Це ніщо інше, ніж ансамблева підліткова комедія ” Не можу дочекатись” , яка слідкує за різними персонажами протягом однієї ночі, коли вони святкують закінчення школи. Дженніфер Лав Хьюітт, Ітан Ембрі, Лорен Амброуз, Сет Грін, Джейсон Сегель, Меліса Джоан Харт та Дональд Фейсон – одні з багатьох зірок та майбутніх зірок, які дрейфують і виходять із епічної партії та її численних комедійних сюжетних ліній.

The Forty-Year-Old Version – Сорокарічна версія

Сценаристка / режисерка / зірка Радха Бланк зробила величезний резонанс своїм напівавтобіографічним дебютним фільмом “Сорокарічна версія” , про драматурга, якій наближається 40 років, яка заново винаходить себе як репер. Це відверто смішно і брутально чесно щодо віку, раси та професійних амбіцій, що поєднуються завдяки дотепності та харизмі Бланка.

HUNT FOR THE WILDER PEOPLE (2016) – Полювання на диких людей

Перш ніж стати великою справою у кінематографічному Всесвіті Marvel зі своїми фільмами про Тора , режисер Нової Зеландії Тайка Вайтиті режисував привабливо шалену комедію ” Полювання на диких людей” . Комедія розповідає про похмурого підлітка-сироту (зірка-проривник Джуліан Деннісон), котрий йде разом із прийомним дядьком-виживачем (Сем Ніл), коли за ним приходять служби у справах дітей.

Mascots – Талісмани

Кінематографіст Крістофер Гіст продовжує традиції своїх відомих макетних фільмів (включаючи « Очікування Гуфмана» та « Найкраще у шоу» ) з оригінальним фільмом « Талісмани» Netflix про дивні талісмани, які збираються на щорічний конкурс. У акторському складі зірок комедійних фільмів – Джейн Лінч, Фред Віллард, Кріс О’Дауд і сам Гест, які імпровізують дотепні обміни, оскільки їхні абсурдні персонажі змагаються за славу в майстерності.

Маппети – The Muppets

Улюблені повстяні творіння Джима Хенсона, в тому числі жабеня Керміт, міс Піггі, Фоззі Ведмедя, і багато іншого, роблять їх художній фільм повернення люб’язність ролей і співавтор сценарію Джейсон Сігел в The Muppets. Сегель виконує роль шанувальника людських кукол, який починає прагнення возз’єднати кукли і врятувати їх театр від руйнування злим розробником.

Monty Python and the Holy Grail – Монті Пайтон і Святий Грааль

Монті Пайтон і Святий Грааль  – це, мабуть, найкраща екранізація легендарної британської комедійної трупи. Комедія поміщає членів Монті Пайтона Грехема Чепмена, Джона Кліза, Террі Гілліама, Еріка Ідла, Террі Джонса та Майкла Пейліна в історію короля Артура та його лицарів круглого столу. Прослідкуйте за тим, як герої шукають Священний Грааль, безліч надзвичайно смішних ситуацій, що трапляються на цьому шляху.

The Naked Gun – Голий пістолет

Однією з визначних пам’яток жанру підступності, “Голий пістолет” походить від комедійних титанів Джеррі Цукера, Джима Абрахамса та Девіда Цукера, які адаптували свою короткочасну пародійну пародійну команду “Поліцейський загін”! в цей жартівливий художній фільм. Леслі Нільсен виступає в ролі невідомого, але дуже серйозного лейтенанта Френка Дребіна, який повинен зупинити замах на королеву Англії, коли монарх відвідає Лос-Анджелес.

Scott Pilgrim vs. the World – Скотт Пілігрим проти світу

Режисер Едгар Райт адаптує серію графічних романів Брайана Лі О’Меллі до фільму ” Скотт Пілігрим проти світу” , поєднуючи естетику коміксів та відеоігор у енергійну комедію. Майкл Сера виконує роль головного героя, який повинен перемогти “сім злих колишніх” своєї нової дівчини Рамони Флауерс (Мері Елізабет Вінстед), щоб побачитись з нею.

Superbad – Суперперці

Джона Хілл та Майкл Сера знімаються у ролі неповносправних старшокласників, які намагаються придбати випивку та потрапити на круту вечірку, де у них може бути шанс зустрітись з дівчатами, які їм подобаються, у цій веселій та безглуздій комедії. Співавтор Еван Голдберг та Сет Роген (який також виконує допоміжну роль) ” Супербед” – як про зв’язки підліткової дружби, так і про божевільні витівки.

Поділитися в соцмережах